O nas

Bielizna, choć na pierwszy rzut oka niewidoczna, ma wielki wpływ na nasze poczucie komfortu i kształtowanie sylwetki. Ważne zatem jest, by nie ignorować wagi odpowiedniego doboru tego elementu garderoby, niezależnie czy jest to gorset, strój kąpielowy, biustonosz czy seksowna bielizna nocna. W Moni wychodzimy temu wyzwaniu naprzeciw, aby każda z naszych Klientek zawsze czuła się komfortowo i pięknie!

Moni – firma z tradycjami

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą kilkanaście lat na polskim rynku bieliźniarskim. Praca jest dla nas jednocześnie pasją, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę i na bieżąco śledzimy trendy. Naszą misją jest pomoc Klientkom w poszukiwaniu bielizny wygodnej i podkreślającej piękno każdej sylwetki.

Indywidualnie dopasowana obsługa

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat sprawiło, że do współpracy wybieramy tylko renomowane marki, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, takie jak m.in. Anita, Felina, Agio czy Konrad. Nasza oferta obejmuje bieliznę nocną, gorsety medyczne, stroje kąpielowe oraz biustonosze. Wiemy jak niezwykle trudnym i ważnym zadaniem jest dobór odpowiedniej bielizny damskiej, dlatego jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Kupujących produkty przez sklep internetowy zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas profesjonalnym poradnikiem, w którym przybliżamy tajniki odpowiedniego doboru biustonoszy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego na ul. Powstańców Śląskich 118 we Wrocławiu.

Wygoda przede wszystkim!

Wiemy, że poczucie komfortu jest bardzo ważne, dlatego dbamy, żeby zamówienia składane przez sklep internetowy były realizowane szybko, oferujemy wybór dogodnej metody płatności i odbioru zamówienia. Zakupy robione przez naszą stronę są nie tylko wygodne, ale i w pełni bezpieczne, posiadamy wszystkie konieczne zabezpieczenia, które chronią dane Klientów. Dodatkowo cenimy sobie prostotę, dlatego nasze zasady reklamacji i zwrotu są przejrzyste i nie kryją w sobie żadnych kruczków! Wszystkie Klientki, które wolą bardziej tradycyjne metody zakupowe, zapraszamy do oddziału stacjonarnego we Wrocławiu.

Oferty skrojone na Twoją miarę!

Każda Klientka jest dla nas najważniejsza na świecie i chcemy się odwdzięczyć za wybór naszej firmy, dlatego stworzyliśmy Kartę Stałego Klienta. Dołącz do naszego programu lojalnościowego i ciesz się ze spersonalizowanych ofert i rabatów!