Biustonosze usztywniane

Pewność, wygoda i świetny wygląd – brakuje Ci tego podczas tworzenia stylizacji do pracy lub na co dzień? Zdecyduj się na usztywniany biustonosz, dzięki któremu odkryjesz nowy wymiar komfortu. Proponujemy staniki wykonane z przyjemnych w dotyku, niepodrażniających skóry materiałów, które za sprawą misternego wykończenia w postaci koronki prezentują się naprawdę zmysłowo.

Co sprawia, że usztywniane staniki nosi się tak dobrze? Zawdzięczają to specjalnie skonstruowanym miseczkom, które choć miękkie, stanowią doskonałe podparcie dla każdego biustu. Dzięki nim możliwe jest stworzenie efektu trójwymiarowości – a to z kolei sprawia, że piersi wydają się pełniejsze. Wygodę noszenia zapewnia również niewidoczne pod ubraniem wykończenie. Dekolt prezentuje więc schludnie, a Tobie przez cały dzień towarzyszy komfort, za którym tak tęskniłaś, nosząc jak dotąd niedopasowane i nieusztywniane biustonosze.

Staniki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – wybierz tę ulubioną. Ciesz się świetnym samopoczuciem i równie znakomitym wyglądem za sprawą naszej zmysłowej bielizny!

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku